תוספי תזונה מבית ד"ר נונה

תוספי תזונה לספורטאים

 

תוספי תזונה לספורטאים של ד"ר נונה סוללים לכם דרך לשיאים חדשים!

 

תוספי מזון לספורטאים

 

כיום, תוספי תזונה איכותיים לספורטאים הם כרטיס הכניסה המודרני לאולם אימונים או חדר הכושר. עם המודעות המתפתחת בנוגע לחשיבותו השמירה על גופו של הספורטאי ועם המחקרים בתחום אשר מצביעים חדשים לבקרים על חומרים איכותיים שיוכלו לסייע לכם במקסום פוטנציאל האימונים – תוספי תזונה לספורטאים הפכו מזמן לחלק אינטגרלי מציוד הכושר.

 

תוספי תזונה לספורטאים של ד"ר נונה פועלים בדרך שונה - טבעית ובריאה הרבה יותר מהתוספים שהכרתם עד היום!

 

צרו קשר למידע נוסף וייעוץ אישי לבחירת התוספים

 

 

הרבה יותר מעוד תוספי מזון לספורטאים!

 

תוספים לספורטאים מבית ד"ר נונה קוכינה, אינם עוד תוסף תזונה ייעודי לספורטאים. מוצרי ד"ר נונה הם סמל לאיכות בלתי מתפשרת ולאפקטיביות שאין לה מתחרים. רוצים הוכחות? במכון המחקר לפיתוח גופני של רוסיה, הממוקם במוסקבה, נערך מחקר על תוספי התזונה Lovseen ,Gonseen וכן ברביעיית מלחי ים המלח של ד"ר נונה, כאשר במהלך המחקר נבדקה מידת השפעתם של התוספים על תפקודי רצנים שבצעו ריצה למרחקים בינוניים .

 

ההשפעה של תוספי מזון אלה הוערכה באופן מקיף ומדויק, וכללה בדיקות ביצועים פיזיים באמצעות מבחן קופר, בתנאי עומס מדורג העולה בשלבים. כמו כן, נבדק ריכוז הטסטוסטרון והמטבוליטים שלו בשתן של הספורטאים. החוקרים העריכו את מצבם התפקודי של הספורטאים לפני נטילת התוספים, ולאחר שנטלו אותם במשך פרק זמן של שלושה שבועות. המומחים לא איתרו בתוספים אלה חומרים האסורים לשימוש בפרקטיקה של רפואת הספורט, ומעבר לכך - מצאו כי למרות חוסר הפעולה הישירה על מדדי הביצוע המיוחדים (באמצעות מבחן קופר), התוסף LOVSEEN העלה את רמת הטסטוסטרון בשתן של הספורטאים, מה שמעיד על גידול משמעותי ביכולת העמידה שלהם בתנאי לחץ פיזי.

 

בנוסף, השימוש ב-LOVSEEN יחד עם רביעיית מלחי ים המלח קיצר באופן משמעותי את הליך ההתאוששות והשיקום של הספורטאים לאחר עומסים פיזיים קשים, וזאת בהשוואה לקבוצות של ספורטאים שנטלו תוספים אלה בנפרד. במכון המחקר שוקלים כעת להמליץ על שימוש קבוע בתוספי תזונה GONSEEN ,LOVSEEN וכן ברביעיית מלחי ים המלח בפרקטיקה של רפואת הספורט, כאמצעי יעיל לשיקום ספורטאי צמרת לאחר האימונים.

 

 

תוספי תזונה לספורטאים של ד"ר נונה – רואים תוצאות!

 

מחפשים תוספי תזונה לספורטאים שהם אפקטיביים באמת? בין אם אתם מחפשים תוספי תזונה להרזיה או תוספי תזונה לתמיכה בבריאות, ובין אם אתם מתמקדים בחיפוש ויטמינים ותוספי מזון לספורטאים, בואו להכיר תוספי תזונה שפותחו ע"י ד"ר קוכינה. כל התוספים קיבלו את אישור משרד הבריאות הישראלי, כמו גם את אישורם של משרדי בריאות רבים אחרים ברחבי העולם. כספורטאים, אתם עובדים קשה כל כך, מזיעים בחדר הכושר ומשקיעים אין סוף מאמצים. קחו תוספי תזונה לספורטאים של ד"ר נונה כי גם בספורט המקצועי לא מתפשרים על בריאות!

 

 

תוספי מזון  |  תוספי תזונה מיוחדים  |  תוספי תזונה טבעיים  |  תוספי תזונה בהתאמה אישית  |  תוספי מזון לילדים היפראקטיבים  |  תוספי מזון לדיאטה  |  תוספי מזון לגיל השלישי  |  תוספים לגיל המעבר  |  תוספים נגד נשירת שיער  |  אודות חברת ד"ר נונה  |  מועדון לקוחות  |  יצירת קשר עם נציג החברה