תוספי תזונה מבית ד"ר נונה

תוספי תזונה לעור

 

לחזק את עורכם מבפנים עם תוספי תזונה לעור של ד"ר נונה

 

תוספי תזונה לעור

 

העור הוא עטיפתו החיצונית של גופנו ונחשב לעטיפה עמידה באופן פלאי. עם זאת, העור נתון להשפעות חיצוניות רבות אשר גורמות לו נזקים: מזג האויר המשתנה, קרני השמש וגם תהליכים פנימיים היוצרים חוסר איזון כמו בגיל ההתבגרות. כל אלה גורמים עם הזמן לעור פחות אסתטי ובריא. אחד מהגורמים המשפיעים ביותר על בריאות ומראה העור הוא חילוף החומרים בגוף וכאן תוספי תזונה לעור משחקים תפקיד חשוב. תוספי תזונה איכותיים של ד"ר נונה מסייעים להחזיר לעור מראה חלק, גמיש ובריא יותר וכן מסייעים ביעילות לטיפול ומניעת מחלות עור רבות.

 

לחץ לרשימת המוצרים

 

 

במה יכולים לסייע תוספי תזונה לעור?

 

בריאות ומראה העור מעסיקים אותנו לא מעט ובכל הגילאים, החל מגיל ההתבגרות, דרך שנות השלושים והארבעים בהם העור מתחיל לאבד מגמישותו ועד גיל הזהב בו העור זקוק לתחזוק אינטנסיבי יותר. לכן, קיימים בשוק מוצרים שונים העוסקים בעור מזוויות שונות לרבות תוספי תזונה המיועדים להשלים מחסור בוויטמינים ורכיבי תזונה אחרים החיוניים לבריאות העור. ניתן למצוא תוספי תזונה נגד אקנה הנובע מסתימת הנקבוביות, תוספי תזונה לעור פנים יבש או שמן, תוספי תזונה לעור חלק המסייעים לטשטוש כתמי גיל ומחליקים את העור באופן כללי. ישנם גם תוספי תזונה אנטי פטרייתיים המיועדים גם לחיזוק הציפורניים אשר האזור שתחתן יכול להיות כר פורה להיווצרות פטריות. קיימים גם תוספי תזונה המסייעים לטיפול בפסוריאזיס, סבוריאה ומחלות עור נוספות.

 

 

הערך המוסף של תוספי ד"ר נונה

 

ים המלח ידוע בסגולות המרפא שלו לגוף בכלל ולעור בפרט. חברת ד"ר נונה אינטרנשיונל בניהולה של ד"ר נונה קוכינה מייצרת מגוון תוספי תזונה בעלי טווח פעולה רחב המיועדים לחיזוק כל מערכות הגוף. כל מוצרינו מבוססים על תשלובת מינרלים ביו אורגנית ייחודית המופקת ממי ים המלח בתוספת ויטמינים וצמחי מרפא. התשלובת כוללת מינרלים הנמצאים בריכוז גבוה בים המלח, ובשונה מתוספים אחרים מכילה גם ביומאסה של חיידק ידידותי לגופנו שקיים בים המלח ומהווה חומר ביו אקטיבי. החיידק מביא לכך שחומרים חיוניים לגוף מגיעים ליעדם באופן יעיל יותר. הדבר מחזק את הגוף באופן רב מערכתי והגוף מקבל כוחות לזהות בעיות ו"לכבות שריפות" בשלב מוקדם ובמקום נכון.

 

 

רשימת המוצרים:

 

Phase-3

פאזה-3 (PHASE-3): ממריץ ומאזן את המערכת ההורמונלית, יעיל נגד אקנה ובעיות עור נוספות, מחזק את השיער והציפורניים. מכיל ויטמינים B5 ו-B6, אבץ, מתיונין, ציסטאין וביוטין - רכיבי תזונה שרובם הוכחו כבעלי השפעות חיוביות על העור, וכן תרכובת מינרלים ביו אורגנית שתסייע לגוף לקלוט את הרכיבים הללו במקומות בהם הם חיוניים ביותר.

לחץ לפרטים...

 

Okseen

אוקסין (OKSEEN): נוגד חמצון (אנטי אוקסידנט) חזק במיוחד שנלחם ברדיקלים חופשיים אשר פוגעים בתפקוד תאי העור ובכך גורמים לירידה בגמישותו ולהיווצרות הקמטים. מכיל סלוניום, ויטמין E ותרכובת מינרלים ביו אורגנית של ים המלח אשר מפנה את הרכיבים הפעילים הישר אל ההתאים הפגומים ובכך מסייעת לעור לשקם את הנזקים ומונע את הזדקנותו.

לחץ לפרטים...

 

Femseen

פמסין (FEMSEEN): תוסף ייעודי לנשים בגיל המעבר שמעכב תהליך ההזדקנות של הגוף בכלל ושל העור בפרט. מכיל תמצית סויה (פיטואסטרוגן) שמשלים חוסר הורמון נשי בתאי העור ומאיץ את התחדשותם. כמו כל המוצרים של ד"ר נונה, פמסין מכיל תרכובת מינרלים ביו אורגנית שממקדת את פעולת התוסף וגורמת לגוף להפיק תועלת מרבית מרכיביו.

לחץ לפרטים...

 

תוספי מזון  |  תוספי תזונה מיוחדים  |  תוספי תזונה טבעיים  |  תוספי תזונה בהתאמה אישית  |  תוספי מזון לילדים היפראקטיבים  |  תוספי מזון לדיאטה  |  תוספי מזון לגיל השלישי  |  תוספים לגיל המעבר  |  תוספים נגד נשירת שיער  |  אודות חברת ד"ר נונה  |  מועדון לקוחות  |  יצירת קשר עם נציג החברה